עמוד הביתאודותקריירה לקחת חלק ב- EY ישראל

לקחת חלק ב- EY ישראל

אם חיפשתם אופק תעסוקתי בתחום החשבונאות והפיננסים - מצאתם.

הבחירה לעבוד ב- EY ישראל היא בחירה בארגון שדואג לכם, שמעריך אתכם ושתומך בעתיד המקצועי שלכם. אצלנו תוכלו להשתמש בכל הכישורים שלכם, לכבוש אתגרים חדשים ולגלות בעצמכם יכולות שאף לא ידעתם שקיימות בכם.

אצלנו השמיים הם הגבול.

העבודה ב- EY ישראל היא חוויה של למידה מתמדת בכל התחומים. הארגון מספק לכם את התנאים לצמוח ולהבין אילו אנשי מקצוע אתם רוצים ויכולים להיות.

הלמידה המשמעותית ביותר שתחוו היא פרי יצירת הקשר עם לקוחות מגוונים, המגיעים מקשת רחבה של שווקים ותעשיות, ועם אנשים מתרבויות ורקעים שונים, שכמוכם מביאים עימם נקודת מבט ייחודית. כך העבודה בארגון היא פתח לאין ספור הזדמנויות להרחבת אופקים ושכלול המיומנויות הבין– אישיות.

EY ישראל שמה דגש על עבודת צוות ועל שיתוף פעולה. תמיכה וסיוע הדדיים הם ערכים מרכזיים שמקדם הארגון, ואין ספק שהשלם עולה על סך חלקיו. העבודה המשותפת מפתחת את כל הנוגעים בדבר מבחינה אישית ותעסוקתית, מובילה למצוינות ומאפשרת אימוץ של נקודות מבט שונות ומעניינות. בל נשכח שעבודת הצוות תורמת למורל גבוה וליום עבודה מהנה יותר.

EY ישראל מחפשת אתכם: את האישיות הייחודית שלכם ואת הרקע והידע שאתם מביאים עמכם בתחומי החשבונאות והפיננסים. הארגון מתחשב בצרכים שלכם כעובדים וכאינדיבידואלים, ושואף להעניק לכם סביבת עבודה שתגרום לכם להגיע כל יום עם חיוך. העבודה מאפשרת תנאים נוחים וגמישים המאפשרים לכם לעבוד הן בתקופת הלימודים והן אחריה.

ב-EY  ישראל מחכים לכם.

להצטרפות לנבחרת המנצחת מבית EY בישראל לחצו כאן