עמוד הביתתעשיות

תעשיות

בעולם העסקי של היום להיות "מוביל שוק" משמעו למצוא את האיזון הנכון בין סיכון ובין תגמול.

EY ישראל (ארנסט אנד יאנג – קוסט פורר גבאי את קסירר), המהווה חלק מהפירמה EY Global, בעלת ניסיון של עשרות שנים ומתמחה במגוון רחב של תעשיות ושווקים. אנו מאגדים תחתינו יועצים מקצועיים שמעורים בכל תחומי התעשיות והשווקים של חברותיכם.

אנו מאמינים שכל תעשייה היא בעלת אופי וצרכים משלה, נמצאת במרחב סיכון מסוים ובשלב התפתחות שונה מתעשיות אחרות. תפישה זו הניעה אותנו להקצות צוותים ייחודיים לכל משימה, ולהשקיע במרכזי תעשייה וירטואליים בכל רחבי העולם, שנועדו לשיתוף ידע וניסיון מגזריים. אנו מחויבים להקצות זמן ומשאבים, וכן להשקיע בלמידת כל אחת מהסביבות העסקיות של לקוחותינו. כך אנו מצליחים לצפות מגמות שוק, לזהות השלכות ולתכנן תכניות לעתיד בתחומי התעשייה הרלוונטית לכם.

בנוסף, אנו מקיימים שיתוף פעולה צמוד עם רשת המומחים הבין-לאומית של EY Global בכל תחום שלקוחותינו עוסקים בו, דבר המאפשר לנו להעניק לחברתכם שירות איכותי בכל נושא – מתעשיית הנדל"ן ועד טכנולוגיה. אנו מזמינים אתכם לקבל ייעוץ ענייני בכל נושא, פיננסי או עסקי, המתאים לכל חברה: תאגיד ישראלי או בין-לאומי, חברה ציבורית או פרטית, עסק בינוני או קטן, או חברת סטארט-אפ.

לקבלת ליווי חשבונאי ופיננסי בתחום העשייה שלכם, לחצו לפרטים על השוק הרלוונטי עבורכם:

שירותים פיננסיים

כלי התמודדות נכונים חשובים היום יותר מתמיד: העסק שלכם "נזרק" למים בכל יום מחדש בשל הקצב המשתנה של התפתחות שוק ניהול הנכסים. הניסיון והידע הטכני הרחב שלנו מאפשרים לנו לחבר אתכם אל אנשי המקצוע המובילים בתחום הבנקאות ושוקי ההון והביטוח, ולספק לכם את העזרה שחברתכם זקוקה לה, על מנת להתמודד עם האתגרים של היום ולצפות את אלו של המחר.

טכנולוגיה

בתעשייה בה דרישות הלקוח משתנות מדי יום, והביקוש להשקות של מוצרים אדיר, חדשנות בלתי נלאית - היא שם המשחק. כדי להגיב במהירות לשינוי ולקבל תמיכה, אתם זקוקים לארגון גמיש. EY ישראל גאה בהיכרותה המעמיקה עם שוק ההיי-טק, זאת בזכות העובדה שבידינו למעלה מ-50 אחוזים מנתח השוק תעשיית ההיי-טק. השירותים שאנו מעניקים כוללים, בין היתר, ניהול סיכונים, מיסוי בין-לאומי ומקומי, ביקורת חשבונאית, תמיכה בעסקאות מצד הקונה ומצד המוכר, שירותי היערכות ל-IPO וייעוץ הקשור בהון אנושי.

תקשורת, מדיה ובידור

אתגרים של צמיחה, המרה, שינוי טכנולוגי ופיקוח גובר הם רק חלק מההתמודדויות שבשגרה בעסקי הטלקומוניקציה. עידן הדיגיטציה מאלץ את עסקי המדיה והבידור להסתגל לשינוי ולחדשנות הטכנולוגית בכל מקום בקצב מסחרר. EY  ישראל פיצחה את הסוד להתמודדות עם יוזמות דיגיטליות ועם מודלים עסקיים חדשים, וביכולתנו לספק לכם הגנה על נכסים דיגיטליים. הצוותים הייחודיים שלנו יובילו את חברתכם לתובנות לגבי מגמות ונושאים מתפתחים, הקשורים לשירותי הדור הבא, ולגבי שיתוף תשתיות, מיקור חוץ, אבטחת הכנסה ועוד.

חברות תרופות ומחקר בתחומי מדעי החיים

EY ישראל מכירה בעובדה שבשוק מדע החיים "חדשנות ודינמיות" הם שם המשחק. כתוצאה מאתגרי הקשחת הרגולציה, מהקושי המימוני ומהרחבת המגוון הגנרי של התרופות, איחדנו צוות בין-לאומי של מומחים שיסייע לכם ליצור מודלים עסקיים חדשניים ולמצוא שיתופי פעולה ייחודיים המאפיינים את אתגרי השעה.

נדל"ן

כדי להצליח בענף הנדל"ן דרושה יכולת הסתגלות מהירה לשינויים המתרחשים בסביבה העסקית. העוסקים בענף זה כפופים לרגולציה ונדרשים להתחשב בשיקולי מס ובאופן מימון הפעילות. מדובר באחד מתחומי הליבה באסטרטגיה שלנו, ואנו משקיעים בכך חשיבה יזמית רבה. אתם, כפועלים בענף הנדל"ן, תוכלו להפיק תועלת רבה מסיועה של מחלקת הנדל"ן המקצועית שלנו, המאגדת בין השאר שירותי מיסוי מקרקעין ושבח, מרכז השקעות, ליווי עסקות וייעוץ במערכות מידע ובקרה.

גז ונפט

מחלקת הגז והנפט הגלובלית של EY ישראל מכירה מקרוב את השוק הדינמי ואת קבוצות בעלי העניין העקשניות. אנו יודעים שהלחצים הרגולטוריים וההאטה בגידול הביקושים עלולים להקשות על הפעילות התקינה. בדיוק לשם כך אנשינו מחברים בין אנשים ובין רעיונות ומספקים תמיכה המבוססת על הבנה עמוקה של הגורמים המעצבים את השוק.

מוצרי צריכה וקמעונאות

בזכות שיתוף הפעולה שלנו עם חברות מובילות בעולם, המעורבות במיזוגים וברכישות המהותיים ביותר בישראל, בידינו ניסיון רב ורחב בשוק מוצרי הצריכה. נוכל לחדד איתכם את הצורך הייחודי שלכם ולספק בהתאמה פתרון אולטימטיבי, בין אם מדובר בנושא אסטרטגי מרכזי, בעסקה כדאית ביותר לרווחיות או בבניית עסק בר קיימא לטווח הארוך.

ליצירת קשר לחצו כאן