קריירה

קריירה ב -EY ישראל (ארנסט אנד יאנג – קוסט פורר גבאי את קסירר) – בואו לקחת חלק בפעילותנו למען עולם עסקי טוב יותר

אנו ב-EY ישראל גאים בביצוע מהלכים אמיצים המעצבים מחדש את ענף החשבונאות והליווי הפיננסי. אנו פועלים בהתמדה לקידום חדשנות ארגונית, התמקצעות והתרחבות מתוך מחויבות להוביל את השוק. בזכות עקרונות אלו ועוד, אנו מחזיקים בכלים המאפשרים לנו לענות על צרכי עובדינו ולקוחותינו בתעשיות ובשווקים שבתחום התמחותנו: תאגידים, חברות בין-לאומיות, חברות ציבוריות, חברות ישראליות הנסחרות בבורסה בארה"ב ובאירופה, חברות סטארט-אפ וכן חברות בינוניות וקטנות.

מעוניינים באתגרים מקצועיים בתחום הפיננסי? EY ישראל פותחת בפניכם דלת ומזמינה אתכם להצטרף למקצוענים! אם אתם בעלי מוטיבציה והשראה, בעלי ניסיון וידע, המבינים את מורכבותה של עבודה יעילה, מקומכם אתנו. בחברתנו תוכלו ליהנות מדרך מקצועית מספקת, לעמוד מול אתגרים חדשים ומעניינים ולפעול בהתמדה להמשך צמיחתם והצלחתם של לקוחותינו.

הסיפוק שלכם הוא הרווח שלנו

ההון האנושי שלנו יקר מפז. אנו מקפידים לטפח את העובדים שלנו ולכן עם השתלבותכם בחברתנו, נעניק לכם הזדמנויות תכופות להתפתחות בקריירה. EY ישראל מלווה אתכם בכל שלב בדרך, מטה אוזן קשבת, ומעודדת אתכם לחוש סיפוק מעשייתכם.

מסיימים תואר בראיית חשבון? קריירה בין-לאומית – זה בידיים שלכם

ב-EY ישראל מאמינים שהאחריות לבניית הקריירה האישית היא בידיים שלכם. אנו מאמינים שלהיות הטובים ביותר משמעו להיות חלק מפירמה בין-לאומית מהמובילות בעולם. אנו רואים בהתמחות נקודת זינוק לקריירה ארוכת טווח.

ב- EYישראל  תקבלו ליווי אישי החל מהשלב הראשון בהתפתחות המקצועית שלכם ולאורך כל הדרך. בבוא העת נשמח לסייע לכם ולתרום את חלקנו לתהליך תכנון הקריירה שתתאים לכם ביותר.

מאמינים שעבודה איכותית יותר תתרום לעולם טוב יותר?

אנו מזמינים אתכם, בוגרי תואר בכלכלה או בראיית חשבון, שאפתנים, להצטרף אלינו. תזכו להיחשף למודלים מקצועיים הנחשבים לאיכותיים ביותר בעולם החשבונאות הבין-לאומי. נוסף על כך תרוויחו מסביבת עבודה עתירת ידע, מתכניות לימודי העשרה נרחבות, מאפשרויות ייעוץ והכוונה וממגוון כלים שיסייעו לכם לקבל החלטות מקצועיות לטווח ארוך.

סטודנטים? יש לנו אתגר בשבילכם

סטודנטים גם עליכם חשבנו! EY ישראל מציעה לכם הזדמנויות מאתגרות שיפתחו בפניכם אפשרויות בלתי מוגבלות.

גלשו באתר וקבלו מידע אודות הנושאים האלה:

יועצים פיננסיים ורואי חשבון מנוסים? מצאו את הפוטנציאל שבכם

אם אתם יועצים פיננסיים, רואי חשבון, כלכלנים ויועצי מס מנוסים, EY ישראל  מציעה לכם סביבת עבודה דינמית, שתמצה את יכולותיכם, תמקסם את הפוטנציאל הגלום בכם ותגוון את מטריית העיסוקים של תפקידכם.

גלשו באתר וקבלו מידע אודות הנושאים האלה:

מנהלים? מוזמנים לפרוץ דרך

עבורכם, המובילים בתחומי הכלכלה, הפיננסים וראיית החשבון, בעלי החשיבה היזמית והרצון לסייע ללקוחות במיצוי היכולות הארגוניות ובפריצות דרך עסקיות, אנו מציעים להצטרף לשורת המומחים המסייעת ומעצבת את עתיד החברות המובילות בישראל. 

גלשו באתר וקבלו מידע אודות הנושאים האלה: