עמוד הביתתעשיותפיננסים: חברות ביטוח, בנקים, קופות גמל, קרנות נאמנות

פיננסים: חברות ביטוח, בנקים, קופות גמל, קרנות נאמנות

שוק ניהול הנכסים מתפתח בקצב משתנה. כל יום, העסק שלכם עומד בפני אתגרים חדשים ושונים.

על מנת להשיג את הפוטנציאל שלכם, עליכם לנהל צמיחה, למזער סיכונים ולאמץ ביקורת רגולטורית – בדרך מפוקחת והחלטית. EY יכולה לעזור לכם בכך. בזכות הניסיון והידע הטכני העמוק שלנו בתחום פעילותכם, האנשים שלנו בשוק ניהול הנכסים יכולים להעניק לכם תובנות רלוונטיות לנושאים שהכי בוערים לכם.                                                                              

באמצעות המרכז הגלובלי שלנו לניהול נכסים, אנו מחברים אנשים ורעיונות מכל רחבי העולם. כמוקד לשיתוף ידע, המרכז מאפשר לנו לצפות מגמות והשלכות עבור הלקוחות שלנו. כלקוחות המשרד תקבלו שירות איכותי עקבי ואחיד בכל מקום בעולם, והעסק שלכם יקבל את העזרה שהוא זקוק לה כדי לתת מענה לאתגרים של היום – ושל מחר.

בנקאות ושוקי הון

לאור הפיקוח הצמוד, בנקים וחברות ניירות ערך מתמודדים עם אתגרים הולכים וגוברים. כל יום מביא עימו דרישות חדשות לניהול סיכונים, השגת מצוינות תפעולית וריצוי האינטרסים המנוגדים של בעלי העניין.

כדי לסייע לכם לעמוד באתגרים אלה, אתם זקוקים לאנשי פיננסיים מנוסים שמבינים את הפעילויות, התקנות ומדדי הצמיחה שלכם. המרכז הגלובלי לבנקאות ושוקי הון של EY מספק בדיוק את זה. המרכז מתאם צוות בינלאומי של מומחים בעלי ניסיון רב במתן שירותי ביקורת, מס, ליווי עסקאות וייעוץ עסקי. הצוות משתף במידע לגבי מגמות ודרישות מתפתחות, ומעניק לכם את נקודת המבט שלנו על הנושאים שמעצבים את מגזר הבנקאות הגלובלי. כך תיהנו מהתמיכה שאתם זקוקים לה – בזמנים של יציבות או תנודתיות – שתעזור לכם להגדיל את העסק. 

ביטוח

המגזר שלכם עומד בפני נושאי רגולציה מורכבים – נושאים שמאתגרים את הדרך שבה אתם מנהלים את הסיכונים, הפעילות והדיווח הכספי שלכם.

חברות ביטוח פונות ל-EY כי הן מעריכות את הגישה שלנו למציאת פתרונות לצרכי הביקורת, המס, העסקאות והייעוץ שלהן. על ידי חיבור בין אנשים ורעיונות מכל רחבי העולם נוכל לעזור לעסק שלכם לפתור את הבעיות של היום – ושל מחר. אנו יכולים לעזור לכם לנהל סיכונים ולנצל הזדמנויות בשווקים מתפתחים. אנו מציעים ניסיון רחב במתן שירותים איכותיים, עקביים ואחידים למבטחים. כך תוכלו להפעיל את העסק שלכם טוב יותר ולהבין מה צפוי לענף שלכם.